avalLa Gaming Servers

The Best Place of Gaming !!..
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Cs - backgrounds

Go down 
AuthorMessage
Dinastia #.Posts : 40
Join date : 2011-03-23

PostSubject: Cs - backgrounds    Mon Mar 28, 2011 8:43 am

Ndrro Background-in ne CS.
Ndrrimin e Background-it ne Counter Strike mund ta bëni permes ketij programi.

Se Pari e Shkarkoni Porgramin
Pastaj e Instalojm
Pastaj Bejm TIK Counter Strike 1.6 Gjen Fajlin e hl.exe qe ndodhet ne Valve.
Pastaj shkojm Load Picture Gjejm foton varesisht se ku ndodhet ne pc tuaj.
Dhe ne fund klikojm Make cs Background

Link Download : http://www.sendspace.com/file/lcpxud
Back to top Go down
View user profile
 
Cs - backgrounds
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Transparent Background[EDIT]
» Need some redering done (transperant backgrounds)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
avalLa Gaming Servers :: Counter Strike :: Counter Strike-
Jump to: